Zestawienie nieruchomości objętych odszkodowaniem dla Wielkiej Brytanii

Zestawienie nieruchomości objętych odszkodowaniem dla Wielkiej Brytanii
Zestawienie nieruchomości objętych odszkodowaniem dla Wielkiej Brytanii
             
Lp. Opis mienia Wnioskodawcy/spadkobiercy Właściciel/spadkodawca Miejscowość Adres Województwo
1 Willa Jacquelin, Jacek pelczyński Barclays Bank Ltd   Milanówek adres nieczytelny mazowieckie
2 zabudowana Anne Posselt Ernest Posselt Zgierz Średnia Lódzkie
3 zabudowana Anne Posselt Ernest Posselt Zgierz Zakręt 15 Lódzkie
4 zabudowana Anne Posselt Ernest Posselt Zgierz Zakręt 10 Lódzkie
5 las, grunty, młyn tartak Eva Lutzeks   Kuźnica Grabowska pow. Wieluń dominium Kuznica Grabowska  
6 dom Anna M. Waddington   Łódź Traugutta 12 Lódzkie
7 plac Ninette Hanna Bealtey   Wrocław Gvethestrasse 12 / Wielka 12 dolnośląskie
8 dom Agnes Geicke Glover   Polkowice Ogrodowa 7 dolnośląskie
9 plac Midland Bank za Waltera Lawrence   Wrocław Grabiszyńska 74 dolnośląskie
10 dom Marta Agnes Bertha Leighton Herman Gunther Strzelce Krajewskie lub Mirsk   dolnośląskie
11 dom Marta Agnes Bertha Leighton Herman Gunther Strzelce Krajewskie lub Mirsk   dolnośląskie
12 dom Marta Agnes Bertha Leighton Herman Gunther Strzelce Krajewskie lub Mirsk   dolnośląskie
13 dom Marta Agnes Bertha Leighton Herman Gunther Strzelce Krajewskie lub Mirsk   dolnośląskie
14 dom Marta Agnes Bertha Leighton Herman Gunther Schwanenbach i Niederfeld mapa 2 parcela 24 kw Strzelce Krajeńskie lub Mirsk dolnośląskie
15 willa Richard G. Gadebusch   Lubin Dworcowa dolnośląskie
16 grunt Richard G. Gadebusch   Lubin Dworcowa 32 dolnośląskie
17 zabudowana Teo Wiślicki Wiślicki Lazarus Wrocław Świebodzińska 19 dolnośląskie
18 zabudowana Teo Wiślicki Wiślicki Lazarus Wrocław Podwale Mikołańskie 16 dolnośląskie
19 plac A. S. Licht   Głogów Prenssische 7 dolnośląskie
20 plac A. S. Licht   Głogów Prenssische 6 dolnośląskie
21 plac A. S. Licht   Głogów Langestrasse 60 dolnośląskie
22 plac Henry E. Rae   Biały Kamień   dolnośląskie
23 plac Henry E. Rae   Biały Kamień   dolnośląskie
24 zabudowana Henry E. Rae   Biały Kamień Bolesława Chrobrego 8 dolnośląskie
25 plac Henry E. Rae   Biały Kamień   dolnośląskie
26 dom Zygmunt Lubin Abraham Lubieński Lubień Kujawski Plac Wolności 4 kujawsko-pomorskie
27 dom Zygmunt Lubin Abraham Lubieński Lubień Kujawski Plac Wolności 25 kujawsko-pomorskie
28 dom Zygmunt Lubin Abraham Lubieński Lubień Kujawski Plac Wolności 27 kujawsko-pomorskie
29 budynki Margaret Stern   Włocławek Wojska Polskiego 30 / 34 kujawsko-pomorskie
30 budynki Margaret Stern   Włocławek Wojska Polskiego 28 kujawsko-pomorskie
31 budynki Margaret Stern   Włocławek Kościuszki 20 kujawsko-pomorskie
32 hotel Sienkiewiczówka Zbigniew Zdzisław Kosarski   Ciechocinek   kujawsko-pomorskie
33 zabudowana Barbara Fry   Lublin Al.. Racławickie 6 lubelskie
34 zabudowana Barbara Fry Bracia Cohen vel Kahan Zamość Młyn Elektryczny lubelskie
35 zabudowana Barbara Fry   Lublin Okopowa 11 lubelskie
36 zabudowana David Minton   Lublin Al.. Racławickie 6 lubelskie
37 zabudowana David Minton   Lublin Okopowa 11 lubelskie
38 zabudowana David Minton Bracia Cohen vel Kahan Zamość Młyn Elektryczny lubelskie
39 dom M. Silwerberg / Silverberg Abraham i Ita Silwerberg Wysokie k. Krasnystawu   lubelskie
40 zabudowana Janny Jenby Jenly   Lublin Chopina 3 / Szopena 3 lubelskie
41 zabudowana Luise Rado Herman Zadek Międzyczec 30-Stycznia 41 lubelskie
42 zabudowana Henry Charles Minton   Lublin Al.. Racławickie 6 lubelskie
43 zabudowana Henry Charles Minton Bracia Cohen vel Kahan Zamość Młyn Elektryczny lubelskie
44 zabudowana Henry Charles Minton   Lublin Okopowa 11 lubelskie
45 parcela M. Piżyc   Biała Podlaska   lubelskie
46 parcela M. Piżyc   Biała Podlaska   lubelskie
47 zabudowana Jessie Minton Bracia Cohen vel Kahan Zamość Młyn Elektryczny lubelskie
48 zabudowana Jessie Minton   Lublin Okopowa 11 lubelskie
49 zabudowana Jessie Minton   Lublin Al.. Racławickie 6 lubelskie
50 parcela Frinit Rotner   Kutno Stary Rynek 21 łódzkie
51 parcela Frinit Rotner   Kutno Stary Rynek 83 łódzkie
52 zabudowana Frinit Rotner   Kutno Stary Rynek 82 łódzkie
53 zabudowana Frinit Rotner   Kutno Stary Rynek 84 łódzkie
54 zabudowana Julie Harber James Harber Łódź Więckowskiego 88/90 łódzkie
55 zabudowana Julie Harber James Harber Łódź Nowotki 6 łódzkie
56 zabudowana Julie Harber James Harber Warszawa Podchorążych 99 łódzkie
57 dom towarowy F. Shapiro   Łódź Zawadzkiej 39 łódzkie
58 dom towarowy F. Shapiro   Brzeziny Świerczewskiego 11 (Piłsudskiego) / Stare Misto 14 łódzkie
59 zabudowana Esthera Donert (Donart) Laib Resha Nagurski / Nagórski Poddębice Rynek łódzkie
60 działka Polly Foster Josef Ehrlich Złoczewo pow. Sieradz Rynek łódzkie
61 budynek szkolny Józef Goldberg   Łódź Sędziszowska 3 lub 5 łódzkie
62 zabudowana Ch. I. Kac   Łódź Al.. 1-go Maja łódzkie
63 gospodarstwo rolne Cegielnia Bruss R. A. Biederman   k. Łodzi   łódzkie
64 działki R. A. Biederman   Łódź   łódzkie
65 budynki R. A. Biederman   Łódź   łódzkie
66 osada nr 111 w folwarku Bruss R. A. Biederman   k. Łodzi   łódzkie
67 budynki R. A. Biederman   Łódź 11-go Listopada 175 łódzkie
68 zabudowana Tane Hauptfleisch   Łódź Mielczarskiego 2 łódzkie
69 działki G. A. Bridle   Łódź Anstadta 2 łódzkie
70 działki G. A. Bridle   Łódź Anstadta 6 łódzkie
71 działki G. A. Bridle   Łódź Anstadta 8 łódzkie
72 działki G. A. Bridle   Łódź Anstadta 10 łódzkie
73 market hall G. A. Bridle   Łódź Ogrodowa 4 łódzkie
74 zabudowana Prevezerowie   Łódź Polna 18 łódzkie
75 magazyn Prevezerowie   Łódź Zachodnia 6 łódzkie
76 plac Jack Max Sam, Berta Prevezer / Preverer Mendel i Mozes Prowizor Łódź Wiśniowa Góra   łódzkie
77 zabudowana Prevezerowie   Łódź Długa łódzkie
78 magazyn Prevezerowie   Łódź Ogrodowa 9 łódzkie
79 plac budowlany E. Dourt L. R. Nagórski Poddębica pow. Łęczyca Rynek łódzkie
80 zabudowana P. Hauptfleisch   Łódź Mielczarskiego 2 łódzkie
81 las, grunty, młyn tartak Michał N. Lubin, J. Heller   Kuźnica Grabowska pow. Wieluń dominium Kuznica Grabowska łódzkie
82 zabudowana A. J. Horrocks   Łódź Mielczarskiego 2 łódzkie
83 dom Newy Webb   Łódź Kościuszki 45 łódzkie
84 parcele Maria U. Pearce   Łódź róg Towarowej i 1-go Maja łódzkie
85 parcele Maria U. Pearce   Łódź 11-go Listopada łódzkie
86 parcele Maria U. Pearce   Łódź Orla łódzkie
87   Danuta Porter   Łódź Piotrkowska łódzkie
88   Danuta Porter   Łódź Piotrkowska 194 a łódzkie
89 parcele Hanna Hiszbhy   Łódź 11-go Listopada łódzkie
90 parcele Hanna Hiszbhy   Łódź Orla łódzkie
91 parcele Hanna Hiszbhy   Łódź róg Towarowej i 1-go Maja łódzkie
92 dom Dora Fraenkel   Kraków Długosza 15 małopolskie
93 zabudowana Stanley Scrivener   Kraków Długa 10 małopolskie
94 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Balin   małopolskie
95 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Chrzanów Ratuszowa małopolskie
96 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Libiąż Małe   małopolskie
97 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Chrzanów Kościelna małopolskie
98 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Kościelec   małopolskie
99 zabudowana Małgorzata Lowenfeld   Chrzanów   małopolskie
100 dom Fanny Fertig Frohlich Kraków Kazimierz św. Stanisława 12 małopolskie
101 zabudowana Ella Barker   Kraków Grodzka 13 małopolskie
102 zabudowana Frederik Bandet   Kraków Grodzka 13 małopolskie
103 działki Lean Felix Teodor Felix Wadowice / Andrychów   małopolskie
104 działki Lean Felix Teodor Felix Wadowice / Andrychów   małopolskie
105 dom Zofia Moss H. Tarnowski Wadowice / Andrychów Warszawska 12, Szlak 67, 71  lwh 307 małopolskie
106 zabudowana Walter Weyndling   Krynica   małopolskie
107 ogród Walter Weyndling   Kraków Biskupia 4 małopolskie
108 działki Zygfryd Poser   Kraków Wola Justowska 416/4 małopolskie
109 działki Zygfryd Poser   Kraków dzielnica 21 Płaszowska  nr 310-803 małopolskie
110 działki Zygfryd Poser   Kraków  dzielnica 21 Sarmacka nr 1163 do 1172 małopolskie
111 działki Zygfryd Poser   Kraków  dzielnica 21 Krzywda nr 1137 do 1160 małopolskie
112 działki Zygfryd Poser   Kraków  dzielnica 21 Gromadzka nr 1414 do 1447 małopolskie
113 działki Zygfryd Poser   Kraków Wola Justowska 415/10 małopolskie
114 zabudowana Zygfryd Poser   Kraków Grodzka 31 małopolskie
115 działki Zygfryd Poser   Kraków Grodzka 32 małopolskie
116 działki Zygfryd Poser   Kraków róg Grodzka i Poselska małopolskie
117 działki Zygfryd Poser   Kraków  dzielnica 21 Gromadzka 1391-1413 małopolskie
118 parcela Malka B. Leberman L. I. Steinbergerach, Steinberger Trzebinia Kościuszki 90 małopolskie
119 zabudowana  Ruchka Lewis / Levis Ryfka, Mortela, Chaja Walksztejn Siedlce Sokołowska 33 / Marchlewskiego mazowieckie
120 parcela Golda Sugarman Cywi Rozen Siedlce Piłsudskiego 15 (Świerczewskiego) mazowieckie
121 zabudowana C.P. Robinson   Warszawa Mecińska 33 – Grochów mazowieckie
122 zabudowana C.P. Robinson   Warszawa Młocińska 15 mazowieckie
123 zabudowana Elizabeth Marie Tomaszeska   Warszawa Al.. Ujazdowskie 29 mazowieckie
124 zabudowana Sarah Cohen Juda Lichtenstein Warszawa Nowolipie mazowieckie
125 zabudowana A. I.  Lemer   Warszawa Podwale 19 mazowieckie
126 zabudowana M.C. Lemer   Warszawa Podwale 19 mazowieckie
127 zabudowana Anna Zofia Stevinson   Warszawa Sułkiewicza 8 mazowieckie
128 zabudowana Ruchla Herman   Warszawa Bonifraterska 17 mazowieckie
129 zabudowana Ruchla Herman   Warszawa Bejrysz Majzels 4 mazowieckie
130 zabudowana Ruchla Herman   Warszawa Plac Grzybowski 1, Bagno 3/5 mazowieckie
131 zabudowana Ruchla Herman   Warszawa Dzielna 31 mazowieckie
132 zabudowana Ruchla Herman   Warszawa Plac Grzybowski 23 mazowieckie
133 zabudowana Margula Suwiler   Warszawa Wspólna 54 a mazowieckie
134 zabudowana The Trust of the London Society for Promoting Kristianity Amongst The Jewls   Warszawa Sewerynów 3 mazowieckie
135 zabudowana Helena Botterill   Warszawa Hoża 45 mazowieckie
136 zabudowana Ada Crown Rachel Berman Kronholz z d. Bychowska Warszawa Ogrodowa 35 mazowieckie
137 zabudowana The Prudential Assurance Co   Warszawa Plac Napoeona 9, Świętokrzyska 28 mazowieckie
138 willa Krauze Kolonia Esplada Feliks Krauss Samuel David Kinzley Anna Krauze Świder k/Otwocka   mazowieckie
139 parcela M. Piżyc bracia Frank Mława Stary Rynek 22 mazowieckie
140 zabudowana M. Piżyc   Mława Wójtostwo 29 mazowieckie
141 parcela M. Piżyc   Mława Stary Rynek 24 mazowieckie
142 zabudowana Marian Bellau Rebeka Bellau, osada Sielce 27 Warszawa Chełmska 44 mazowieckie
143 zabudowana Marian Bellau Rebeka Bellau Warszawa Pokorna 6 mazowieckie
144 parcela Jakob  Fralich Abram i Chil Frajlich Majdany Piotrkowice powiat Kozienice mazowieckie
145 zabudowana H. Brand Wolf Tama Sokołów Podlaski Długa 35 mazowieckie
146 zabudowana Czesław Zakiewicz Bronisław Zakiewicz Warszawa Hoża 86 mazowieckie
147 zabudowana Tooba Fishman, Samuel Tibber, Michael Tibber Chana Tyber Gąbin Tylna 6 mazowieckie
148 zabudowana Stefan W. Laudan, Maria Krystyna Landau dom/willa Piaski Konstancin k/Warszawy   mazowieckie
149 plac Rywka Goldblatt Rafał Nadworny Siedlce 3-go Maja 30 mazowieckie
150 willa Ellen Jaffe Arons Otwock adres nieczytelny mazowieckie
151 plac Ellen Jaffe Arons Warszawa róg Nalewki 2a i Długiej mazowieckie
152 zabudowana Dorothea Crowther   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
153 zabudowana Murielle Campbell Krook Daniel Janasz, zaplacono przez większośc akcji Zjednoczonych Ziemiańskich Mleczarni Parowych  Warszawa Ceglana 14 d. Waliców 9, Czerniakowska 196 mazowieckie
154 zabudowana Murielle Campbell Krook   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
155 zabudowana Naomi Sylvia Price, Gerard Hugh de Burgh Wyllys   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
156 zabudowana Inez Esther Shuttleworth   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
157 zabudowana Adolph Macgillycuddy   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
158 zabudowana Hedwige Anna Scott   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
159 zabudowana Midland Bank Executor and Truste Co. Joseph Adolf Janasz,janasz Bazar Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
160 zabudowana George de Janasz   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
161 zabudowana George de Janasz Daniel Janasz Warszawa Ceglana 14 d. Waliców 9, Czerniakowska 196 mazowieckie
162 zabudowana Robert A. G. de Janasz   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
163 zabudowana Robert A. G. de Janasz Daniel Janasz Warszawa Ceglana 14 d. Waliców 9, Czerniakowska 196 mazowieckie
164 zabudowana Rothblit Chawa M. P. Najman Międzyborów   mazowieckie
165 zabudowana Cissie Sznycer Chaskiel Sznycer Warszawa Pańska 51 mazowieckie
166 bazar Janasza D. J. R. Chowther   Warszawa Rynkowa 11 mazowieckie
167 zabudowana Cissie Sznycer   Warszawa Pańska 5 mazowieckie
168 zabudowana Michael Tibber, Samuel Tibber Chana Tyber Gąbin Tylna 6 mazowieckie
169 zabudowana Freda Zloty/Złoty parcele 203,205,388,375, 490 Praszka Rynek 6 opolskie
170 zabudowana Jadwiga Frommer parcela L kat293/2 iwh 443 Rzeszów 1-go Maja podkarpackie
171 dom Harry Huckerbrod / Zuckerbrod   Mielec Legionów 34 podkarpackie
172 młyn i tartak Zuckerbroda Harry Huckerbrod / Zuckerbrod   Mielec   podkarpackie
173 zabudowana David Lieb Ornstein vel Temer   Przemyśl Kazimierza 1 podkarpackie
174 budynek David L. Ornstein   Przemyśl Kazimierza 1 podkarpackie
175 dom Israel i Chaim Finkelstein Meszel Finkelstein Rajgród Warszawska 30 podlaskie
176 sanatorium Rachel J. Trilling Sam Trilling Białystok Fabryczna 2 podlaskie
177 sanatorium Rachel J. Trilling Sam Trilling Białystok Fabryczna 27 podlaskie
178 1/2 w 4 parcelach Issak i Solli Herman Michael Orman Trzcianno   podlaskie
179 dom Alexander Klopman Baerselman   Gdynia Chylonia Leśnej (Leśna) 55 / Daszyńskiego pomorskie
180 zabudowana Lloyd Bank Ltd Kgr tom Cyganki Gdańsk Wrzeszcz Chodowieckiego 12 pomorskie
181 dom S. L. Berger Franciszek Berger Gdańsk Steffensweg 18, Batorego 18 pomorskie
182 udziła w gruncie S. L. Berger   Gdańsk Hundegasse 58/59 pomorskie
183 dom Karl Leopold O. Perry   Gdańsk Olejarnia 11 pomorskie
184 zabudowana Alfred Glencastle Małgorzata, Zofia, Emilia Glencastle Malbork Hohe Lauben 6, Speicher Gasse 60, Nenstadt 40, Sta pomorskie
185 plac Eberhard F.Hepner   Gdańsk Ks. Rogaczewskiego 23 (j. Niem. Sandgrube) pomorskie
186 zabudowana Laura V. Merrliman   Ustka Stolpsstrasse 12 pomorskie
187 niezabudowana Laura V. Merrliman E. Woolf Treblin adres nieczytelny pomorskie
188 zabudowana Laura V. Merrliman   Ustka Stolpsstrasse 13 pomorskie
189 plac Lily Sanders Emma Hoffman Gdańsk Jopengasse 55 / Piwniczna pomorskie
190 plac Lily Sanders Emma Hoffman Gdańsk Ducha Świętego 26/27 pomorskie
191 plac Lily Sanders Emma Hoffman Gdańsk Jopengasse 54 / Piwniczna pomorskie
192 plac Lily Sanders Emma Hoffman Gdańsk Jopengasse 56 / Piwniczna pomorskie
193 plac Lily Sanders Emma Hoffman Gdańsk Ducha Świętego 28 pomorskie
194 willa E. Ch. Rosenthal Ch. Muensterberg Gdańsk Wrzeszcz Al.. Grunwaldzka (Hauptstrasse) 10 pomorskie
195 dom z ogrodem L. T. Kronwald Anna Wolschon Sopot Dzierżyńskiego 31 pomorskie
196 magazyny United Corporation Ltd-Vistula   Gdańsk Broschkischerweg pomorskie
197 hotel "Pod Pocztą" Frederic Hornung, Ernest Hornung   Bielsko Biała 1-go Maja 4 śląskie
198 zabudowana Benjamin Kelson, Samuel Kitsberg, Ray Plaskow, Anna Warren   Częstochowa Garibaldiego 20 śląskie
199 dobra ziemskie Towarzystwo Nieruchomości Kochtschnetz   Kochanowice   śląskie
200 dobra ziemskie Towarzystwo Nieruchomości Kochtschnetz   Lubecko   śląskie
201 dobra ziemskie Towarzystwo Nieruchomości Kochtschnetz   Glinica   śląskie
202 dobra ziemskie Towarzystwo Nieruchomości Kochtschnetz   Kochcice   śląskie
203 majątek ziemski Clarice de Rothschield Alfons de Rothschild, Annaberg Góra Świętej Anny pow Racibórz adres malo czytelny  śląskie
204 dom Helen H. Kelson   Cieszyn Armii Czerwonej 35 śląskie
205 dom W. Silbirger M. Silbirger Pszczyna Rynek 4/5 śląskie
206 cegielnia Carla Gayton Jan Jacobowitz Mikołowo / Mikołowice   śląskie
207 dom H. Straussberg Chil Strosberg Stopnica Plac Targowy świętokrzyskie
208 dom H. Straussberg Chil Strosberg Stopnica Staszowska świętokrzyskie
209 plac Rudy J. Lawton   Elbląg Wodna 20 warmińsko-mazurskie
210 zabudowana Clara Bayle Adolph Asch Poznań Wielkie Garbary 28 wielkopolskie
211 zabudowana Maria Bloom   Konin Plac Zamkowy 9 wielkopolskie
212 zabudowana Alfred Glencastle Małgorzata, Zofia, Emilia Glencastle,parcele nr 99,100,3738/615,3739/611 Piła Cicha, 1-go Maja wielkopolskie
213 zabudowana Alfred Glencastle Małgorzata, Zofia, Emilia Glencastle Piła Braner Str. Róg Schmilauer Str. / Buczka wielkopolskie
214 działka Fred Glasser   Poznań Łanica   wielkopolskie
215 zabudowana Herbert Tuck Izydor Tuch Poznań Plac Działowy 9 – wielkopolskie
216 zabudowana Herbert Tuck Izydor Tuch Poznań Św. Wojciecha 4 wielkopolskie
217 zabudowana Urlich Emil Tietz, Richard Bruce Tait, Thomas T. Tait Zygfryda Tietz Poznań róg Stary Rynek 64 i Kozia 19 wielkopolskie
218 zabudowana Urlich Emil Tietz, Richard Bruce Tait, Thomas T. Tait Zygryda Tietz Poznań róg Stary Rynek 65 i Kozia 18 wielkopolskie
219 zabudowana Aleksandra M. Milne   Potrzanowo pow. Oborniki Rogozno,t.2,poz.9 wielkopolskie
220 zabudowana Andrzej / Andrew Sommerfield   Piła Brauerstrasse / Browarna wielkopolskie
221 zabudowana L. I. Heymann   Poznań róg Stary Rynek 64 i Kozia 19 wielkopolskie
222 zabudowana L. I. Heymann   Poznań róg Stary Rynek 67/9 i Kozia 16/19 wielkopolskie
223 zabudowana L. I. Heymann   Poznań róg Stary Rynek 65 i Kozia 18 wielkopolskie
224 dom Louis Stock Fajbusz Stockmann, nie było potwierdzenia wlasności,k muznano za wyludzanie Blaszki k. Kalisza Górny Rynek 26/27 wielkopolskie
225 zabudowana Maria Branson Józef i Maria Suchorzewski,/gorzelnia Golina/ Golina pow. Konin   wielkopolskie
226 zabudowana Maria Branson Józef i Maria Suchorzewski Rodelina / Radolina   wielkopolskie
227 gospodarstwo rolne Aleksandra M. Milne Napoleon Olszański Badecz pow. Wyrzysk   wielkopolskie
228 działka H. L. Weiss Callmann Georg Szczecin   zachodniopomorskie
229 Fabryka Harry  Leonard  Weiss Callmann Georg Szczecin Gr. Lastadic 32/33 / Energetyków 32/33 / Łaszowa zachodniopomorskie
230 zabudowana Edward Tauchert, Scharlotta Tauchert parcela 19,L.kat.38 Szczecin Wielka 7, Podgórna 71 zachodniopomorskie
231 zabudowana Herold Percy Romberg Hermina Subotic Świnoujście Cieszkowskiego 4 zachodniopomorskie
232 zabudowana Katherine. S. Wilson Arthur Wilson Szczecin Durereweg 35 / Waryńskiego 35 zachodniopomorskie
233 hotel Remus Paul Hugo George Rexilius   Białogard Rynek 1 i 2 zachodniopomorskie

 

Wydanie:

Kategorie: Kraj

Napisz komentarz

Odpowiedz na treść artykułu lub innych komentarzy